TR / EN

HAKKIMIZDA

Şirketimizin bütün aktiviteleri iletişim odaklıdır. Çalışanlarımızın hayal gücü, içtenlik, sorumluluk bilinci, akıllıca planlanmış hatasız organizasyonlar gerçekleştirme kabiliyetleri gibi tecrübelerinden yararlanıyoruz. Serviste kalite için iş dünyasındaki ve teknolojilerdeki yeni oluşumları benimseyerek geçerliliğimizi arttırıyoruz. Tam kapasitemize ulaşabilmek ve daha da ilerisine gidebilmek için şirketimize sürekli yatırım yapıyor ve yeni hedefler koyuyoruz.

FTS Turizm; 01 Ağustos 2007 yılından beri kongre organizasyonu ve etkinlik yönetimi sektöründe ulusal ve uluslararası yenilikleri takip edebilmek ve yeni uygulamalarla değişimlere uyum gösterebilmek üzere; A Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi ile TÜRSAB üyeliğinin yanı sıra ICCA, UFTAA, ASTA gibi önemli pek çok ulusal ve uluslararası kuruluşun üyeliğini almıştır. Bunun yanında TSE kalite ve TS EN ISO 9001 kalite yönetimi akreditasyon belgelerini almaya hak kazanmıştır. 2012 Yılı 1. Kongre, Toplantı ve Etkinlik (M.I.C.E.) ödüllerinde Gelecek Vaad Eden Profesyonel Kongre Organizatörü Birincilik Ödülünü almıştır. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gerçekleşen kongrelerin artan materyal ve basılı dokümanlarını okullarda ihtiyacı olan öğrencilerle paylaşmıştır. FTS Turizm yeniliklere ve görevlerine devam etme çabasında ve azminde olan bir oluşum içerisindedir.

2007 yılından itibaren kurumsal yapılanma yolunda çalışmalara başlamış bulunan şirketimiz, yenilikleri amaçlamış, istihdam ettiği personelin uzmanlaşmasını önemsemiş, takım çalışması ruhunu benimsemiş, gelişime açık tecrübeli kadrosu ile modern, yenilikçi ve kaliteli hizmet sunarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.